POS-аксесури Apple

Що таке ТЗД ?

Сучасний термінал збору даних (скорочено ТЗД ) - це портативний комп'ютер, оснащений зчитувачем штрих- коду. ТЗД призначений для збору даних про товари та вантажі і їх подальшої передачі в корпоративну облікову систему або систему управління складом .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Помічник в торговому залі

 

У торговому залі ТЗД є незамінним помічником - він повідомляє про наявність товару або про застосовану знижці за чеком (за допомогою зчитування штрих-коду з чека) . За допомогою терміналу можна навіть боротися з чергами , оформляючи попередні чеки в торговому залі.

12

 

 

Без інвентаризаціїї нікуди! 

 

Проведення інвентаризації: одна з важливих складових обліку товару . Без ТЗД процес інвентаризації займає більше часу і пов'язаний з великою кількістю помилок . Термінал збору даних допомагає усунути дані негативні моменти!

 

 

ччччччч

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заряджений на всю робочу зміну

 

Вже у стандартній поставці в Linea PRO встановлена ​​літій-іонна батарея. Її заряду вистачає на 8:00 - на повноцінну робочу зміну. Щоб зарядити батарею, не доведеться здійснювати додаткові покупки.

 

 

25

Головні кур'єрські та поштові служби світу довіряють технологіям і мобільних пристроїв Linea PRO кожен день

 

Для того, щоб зберегти невпинний високий темп роботи кур'єрів і доставки, необхідні інструментальні засоби, які дозволяють простежити шлях кожного листа або посилки від відправника до одержувача в будь-який момент часу

 

 

Важить трохи більше смартфона

 

Працівник не втрачає свою продуктивність протягом робочого дня - ТЗД важить 197 грами , добре лежить в руці і наводиться на код одним простим рухом

handheld

scannerСканер штрих - коду 1D / 2D

rifdRFID MiFire

nfcNFC MiFire

magnetkartenleserЗчитувач магнітних карт

drop-resistant_1ouD0DGЗахист від перекидання

bluetoothBluetooth 2.0