Компанія «Екселліо Трейд» ппропонує різні моделі фіскальних реєстраторів.Наші менеджери підберуть фіскальний реєстратор для Вашої сфери застосування та умов торгівлі. Фіскальний реєстратор як невід’ємна частина яка входить до складу касової пос системи та повністю керується комп’ютером.

 

FPU550ES

Екселліо FPU 550ES — новий повнофункціональний фіскальний реєстратор бюджетного рівня на базі принтера Екселліо-60. Конструкція реєстратора виконана з пластику та забезпечує необхідну жорсткість та міцність. Компактні розміри дозволяють розташувати реєстратори на будь-якому робочому місці, а завдяки крипільним отворам та додатковим опорним роликам навіть на вертикальних поверхнях. Реєстратор виконує друк зі швидкістю до 150 мм/с та оснащений автоматичним різником паперу. Опціонально FPU 550ES може бути оснащений інтерфейсом Bluetooth.

fpp350

Екселліо FPP 350 — фіскальний реєстратор, спеціально створений для мобільної роботи. Завдяки компактному виконанню, акумулятору та застосуванню бездротових технологій реєстратор не прив’язується до певного робочого місця. Реєстратор може працювати під керуванням мобільних пристроїв за інтерфейсом Bluetooth, а передача даних до ДФС здійснюється за технологією GPRS. Така система є актуальною для інтернет-магазинів, кур’єрських служб, виїзної торгівлі тощо.
FP2000

Екселліо FP 2000 — найпотужніший реєстратор у лінії фіскальних реєстраторів «Екселліо». Реєстратор побудований на базі японського принтера CITIZEN CBM-2000, використовує для друку папір шириною від 58 мм до 78 мм, оснащений надійними механічними вузлами та забезпечує швидкість друку до 220 мм/с. Каркас, основа принтера та всіх рухомих частин виконані з алюмінію (товщина листа 1,00 мм) та забезпечують стійкість пристрою до надмірних навантажень.

FP280

Екселліо FP 280 — найдоступніший та конструктивно найпростіший фіскальний реєстратор Екселліо. Реєстратор виконаний на базі принтера Citizen CT-S280, відомого завдяки своїй надійності та невибагливості. FP-280 забезпечує швидкість друку до 80 мм/с, яка задовольнить потреби невеликих торгівельних об’єктів. При цьому реєстратор не обмежений у функціональних можливостях та підтримує всі функції. які наявні в реєстраторах інших моделей.

700

Екселліо FP 700 — Потужний фіскальний реєстратор на базі високоякісного японського принтера Sanel, розрахований для роботи в умовах супермаркетів, мереживих аптек, підприємств громадського харчування та інших об’єктів з великим потоком покупців. Завдяки багаторічному досвіду розробки, застосуванню новітніх технологій та високоякісних матеріалів реєстратора FP-700 являє собою оптимальне поєднання ціни, якості та функціональних можливостей.