Коротко про нас  

Компанія «Екселліо Трейд» — досвідчений постачальник касового обладнання для торговельних підприємств, банків і підприємств сфери послуг. Наша компанія працює на ринку продажів контрольно-касової техніки більше восьми років.
Наше основне правило: контрольно-касова техніка підбирається для кожного партнера індивідуально. І перш ніж купити касове обладнання для роздрібного магазину, ви можете побачити наше касове рішення для свого підприємства, комплексне і актуальне. 

 

Як ми працюємо

Є на сайті - є в наявності

Все торгівельне обладнання, яке представлене на сайті , знаходиться на нашому складі. Через два- три дні воно буде у Вас. Лише один дзвіночок!

Постійно вдосконалюємо продукти

Наші програмісти та інженери постійно працюють над вдосконаленням та покращенням роботи апаратів

Швидко відповідаємо на питання

Жоден клієнт не залишеться осторонь! Ми готові відповісти на будь які Ваші питання!

 happy-workers
Чим Займаємось

 

 

 

Так ми реалізували сотні великих проектів на масштабних торгових, логістичних та складських об’єктах. Ми придбали вагомий практичний досвід інтеграції касової техніки. Зараз касове обладнання для роздрібної торгівлі, поставлене нами для супермаркетів і торгових центрів, безвідмовно працює при серйозному купівельному потоці.

 

 

Де знайти наші продукти

Зверніться до нас, і ми знайдемо спосіб, як доставити обладнання й автоматизувати ваш магазин по всій Україні.

22222

 

З ким працюємо

 

  

Серед наших постійних клієнтів - торговельні мережі , які у всіх на слуху. Але це не означає , що ми орієнтуємося тільки на великі мережі. Ми не ділимо клієнтів на великих і маленьких і завжди пам'ятаємо про те, що будь-яка мережа починалася з одного магазину .Усім нашим клієнтам, незалежно від масштабу бізнесу , ми пропонуємо той же рівень сервісу, що і великим мережам з десятками магазинів.

ATB
KYIVHLIB
ROSHEN
Brocard_
FOZZY