Компанія «Екселліо Трейд» — досвідчений постачальник касового обладнання для торговельних підприємств, банків і підприємств сфери послуг. Наша компанія працює на ринку продажів контрольно-касової техніки більше восьми років.
Наше основне правило: контрольно-касова техніка підбирається для кожного партнера індивідуально. І перш ніж купити касове обладнання для роздрібного магазину, ви можете побачити наше касове рішення для свого підприємства, комплексне і актуальне. При цьому наш клієнт:
— отримує докладні консультації у фахівців і дотримується виділений бюджет
— повністю враховує специфіку і масштаб свого підприємства
— заощаджує зусилля в пошуку потрібних моделей контрольно-касового обладнання від провідних виробників
— користується гарантіями за термінами і якістю поставок.
Так ми реалізували сотні великих проектів на масштабних торгових, логістичних та складських об’єктах. Ми придбали вагомий практичний досвід інтеграції касової техніки. Зараз касове обладнання для роздрібної торгівлі, поставлене нами для супермаркетів і торгових центрів, безвідмовно працює при серйозному купівельному потоці.
Наші кваліфіковані послуги з продажу та обслуговування торгово-касового обладнання доступні будь-якому торговому підприємству. Для нас значущий кожен клієнт, незалежно від числа ваших покупців або величини асортименту. Ми запропонуємо варіант вигідно купити касове обладнання для магазину, аптеки, кафе, бару тощо. При цьому вам буде представлена ​​касова техніка від провідного виробника, чиї передові розробки забезпечать надійність і зручність роботи у всьому світі.
Касова техніка для банків становить окремий напрям нашої роботи. Запропоноване нами обладнання забезпечить точність фінансових операцій з готівкою.
Компанія «Екселліо Трейд» зацікавлена ​​у вирішенні ваших касових проблем.

Interior design: Big modern Bedroom